PAYLAŞ

Geçen haftasonu ilk duyurusunu yapıp, Pazar ve Pazartesi günü tüm üyelerimize e-posta ile bildirdiğimiz JUG Türkiye İstanBuluşma Mayıs ”11, bu Pazar (yarın) Hayat Vakfı’nda gerçekleşiyor. Ne yazık ki 4 gündür forumun sunucu sorunu sonrası sunucu değişimi sebebiyle çalışamıyor olması buluşma öncesi bir sıkıntı olarak karşımıza çıktı. Bu sebeple buluşma saati ve adresini alamayan arkadaşlarımıza geç de olsa konuyu buradan da detaylandırmak istedim. 20 kişilik bir liste oluştuktan sonra forum sorununun ortaya çıkması sebebiyle gelmeyi planlayan arkadaşlarda bir aksaklık olmamasını ümit ediyorum. Buluşmamız planlandığı şekliyle gerçekleşecektir. Buluşma detayları şu şekilde:

Duyuru konumuzu isim listesi hariç aynen kopyalıyorum:

 

 Bu mesaj İstanBuluşma – 22 Mayıs 2011 Pazar başlıklı ana konumuzun bir kısmını içermektedir.

22 Mayıs 2011 Pazar günü bir Joomlacılar buluşması daha gerçekleştiriyoruz arkadaşlar. Buluşma bir eğitim ya da sunum içermeyecektir. Daha çok, bilgi ve fikir alışverişinin serbest olarak gerçekleştiği, son buluşmamız gibi güzel bir buluşma olmasını umuyoruz.

  • Son buluşmamızda açık büfemiz 😆 oldukça yüklüydü ve malesef epeyce şey kaldı; malum bitiremedik ziyan oldu. Zira hem organizasyon olarak iyi hazırlık yapmıştık, hem de gelen arkadaşlar epeyce şey getirmişti. Bu sebeple biz organizasyon olarak yeme-içme kısmına fazla müdahale etmeyeceğiz. Sadece çayımızı hazır edeceğiz, biraz da ufak tefek şeyler ekleriz atıştırmalık; çok yüklenmeyeceğiz. Üç börek, beş poğaça gibi küçük katkılar sağlamak isteyenler olursa gelirken getirebilirler. Yine uzun kahvaltı formatında bir oturum yapabiliriz diye düşünüyorum.

22 Mayıs 2011
Saat 10:00 – 16.00

Yer: Hayat Vakfı
Adres: Haseki, Küçükmühendis Sk. No: 7 – Fatih
Harita: Google Haritalar
Ulaşım Haritası: İETT – Oraya Nasıl Giderim? (Varış noktaları YUSUFPAŞA, İETT Haseki, Cerrahpaşa)
Kısa Tarif: Haseki Hastanesinin arkasında, Haseki Caddesi ile Cerrahpaşa Caddesi arasında Nakşi Sokaktan girilebilir. Köşesinde oto yıkamacısı olan sokakta, köşk görünümlü bina olup, binada Hayat Vakfı tabelası mevcuttur.

Toplu Taşıma:
Civardaki duraklar İETT Haseki ve Cerrahpaşa durakları ile Yusufpaşa Tramvay durağıdır. Aksaray Metrodan yürüyerek 10 dk. (1 km.’den az) mesafededir.

  • Eminönü İskele’den 81 ile Mısırçarşısı, oradan T1 tramvayla Yusufpaşa (10 dk.),
  • Zincirlikuyu’dan 28O ile Okmeydanı Eğt. Hast. ve oradan da 92T ile Yusufpaşa (Aktarma hariç 25 dk.),
  • Avcılar Metrobüs’den 400A ile Yavuz Sultan Selim, oradan 76T ile Yusufpaşa (Aktarma hariç 1 saat civarı),
  • Bakırköy’den 72 T ile Yusufpaşa (25 dk.),

İletişim Telefonları:

  • Vodafon
  • Turkcell
  • Avea

Katılacağını Bildirenler:
Lütfen konu altında katılacağınızı bildiriniz. Böylelikle listeye eklenebilirsiniz. Araçla gelecek olan arkadaşlarla en son buluşmadan 1 gün evveline kadar irtibatlaşanlar için geliş gidişte kolaylık olabilir. Araçla gelecek ve “yerim müsait” dyen arkadaşlar listede belirtilmiştir.

  • (Burada yer vermediğim listede 20 kişi bulunmaktadır ve 20 ile 25 kişi olunması ön görülmektedir.)

Buradaki liste güncel olmayabilir. Güncel listeyi görmek ve katılacağınızı bildirmek için İstanBuluşma – 22 Mayıs 2011 Pazar başlıklı ana konumuza buyrun. Dilerseniz İstanbul buluşmalarından haberdar olmak için İstanbul Grubuna da isminizi ekletebilirsiniz.

Bu konuda diğer başlıklar:

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın