PAYLAŞ
Netbilsis - Satış ve Destek (3-4) Birimleri
(Son Güncelleme: 18 Şubat 2017)

Ortağı olduğum Netbilsis Ağ, Yazılım ve Donanım Çözümleri Ltd. Şti.’nden bazı sebeplerle Deniz YAKIN ile birlikte ayrılmış bulunmaktayım. Bugün itibariyle geçerli ayrılığımızla birlikte Netbilsis’le sorumluluk düzeyinde bir ilişkimiz kalmamıştır. 1 seneden biraz fazladır süren ticari birlikteliğimiz boyunca genelde uyumlu bir ekip olduğumuz Enes AYDÜZ ve Tahsin ALTAY’a yolunuz açık olsun diyorum. Hepimizin öğreneceği çok şey var. Ben Deniz ile birlikte bir süre elimde biriken projelerle ilgilenmeyi ve EGEBİLSİS ile paralel çalışmalar yapmayı düşünüyorum. Ayrıca güçlü bir ortaklık teklifi bulunsa da yakın vadede Netbilsis ile aynı kulvarda faaliyette bulunmayı düşünmüyorum. Projelerle ilgili danışmanlık ve diğer konulardaki irtibatınızı iletişim kanalından sağlayabilirsiniz.

Tüm Netbilsis müşterilerine, bugüne kadar gösterdikleri samimi yakınlık sebebiyle teşekkürlerimi sunarım.

 

Dipçe:

Birçok kişi bana bir yandan da forumu soruyor. Elbette forum devam ediyor, ben de forumdayım. CMSTÜRK ya da Joomlanın bensiz olacağını kimse düşünmesin 🙂 Joomla faaliyetlerim ve CMSTÜRK, ticari faaliyetlerimizden her zaman gerçek anlamda ayrı oldu. Öyle de devam edecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesileyle, gerek konu altında, gerek telefon ve e-posta ile irtibat kuran, hatta güzel tekliflerle gelen tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederim. Ayrıca bu ayrılıktan medet uman leş kargalarına sevgilerimle. Onlar ne yazık ki ancak ayrılıklardan beslenen bir hayata mahkumlar. Oysa biz insan olmak, arkadaşlık yapmak için taradaki para ilişkisine mecbur olmadığımızıı biliyoruz. Onların umduğu gibi her ayrılık düşmanlık doğurmaz.

PAYLAŞ
Önceki makaleMultiTouch Display Teknolojisi
Sonraki makaleWOW Wrath of the Lich King
Karşıyakalıyım. 2005 yılında önce Mambo’yla, ardından Joomla! ile tanıştım. Joomla Partnerliğinde Türkçe çevirileri dışında Joomla kullanım kılavuzu ayarında kaynak anlatımlar ve kod yapısı üzerinde bazı izahatlar ile anıldım. 2008’de ilk Türkçe Joomla Kitabı, 2012’de Joomla Derneği kuruluşu, ayrıca 3’ü ülke çapında Joomla!DAYs olmak üzere onlarca Joomla Günü Buluşmaları ile tanındım.... DEVAMINI OKU >>>

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın