PAYLAŞ
joomla_16_beta_logo
(Son Güncelleme: 18 Şubat 2017)

Yine uzun süredir yoğunluğum sebebiyle kişisel sitemle fazla ilgilenemiyorum. Joomla! sürümlerini paketlesem de forum dışında duyurmaya vaktim olmuyor ve dolayısıyla burada da duyuru konularını bile yazamıyorum. Sürüm 1.6.0 Beta 11 olmuş ama ben Beta 5 duyurusunda kalmışım en son. Dün gece bir süre beklememe rağmen ufukta görünmeyen Beta 11 sürümü sabaha karşı yayına verilmiş. Ben de sabah çeviri farklarını ekleyerek Joomla! 1.6.0 Beta 11 Türkçe Tam Sürüm paketlemesini yaptım.

Forumda paylaştığım Joomla! 1.6 Beta 11 paketini burada da paylaşmak için bir kısa zaman buldum. Ayrıca Joomla paketlerini de burada indirme alanım üzerinden paylaşmaya karar verdim. Paket kaynağı aslında foruma eklediğim asıl noktadır ancak farklı takip etmek için burada kullandığım indirme eklentisine foruma eklediğim Joomla paket adresini gireceğim. Neticede buradan indirdiğiniz paket eskisi gibi forumdan iniyor olacak.

Joomla! 1.6.0 (stable) kararlı sürüme hızla yaklaşırken 1.6 serisine iyice ısındığımızı düşünüyorum. Beta 11 sürümde yine bazı yerlerde değişiklikler var. Çok az sayıda geri bildirimin düzeltmesi yapılmış…20 civarında.

Joomla! 1.6.0 Beta 11 Türkçe Tam Sürüm (son sürüm) İndir >>>

Joomla! 1.6 Kurulum Dersine Bak >>>

 

Güle güle kullanın.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın