PAYLAŞ
Joomla 1.7.2 Çıktı Türkçe İndir
(Son Güncelleme: 18 Şubat 2017)

Joomla önceki sürümünden yaklaşık 3 hafta sonra bugün 1.7.2 sürümünü yayınladı. Joomla! 1.7.2 tr-TR Türkçe paketlemesini de ardından yaptık. Her ne kadar bir Joomla Güvenlik sürümü olarak yayınlanmış olsa da 1.7.2 paketlemesi, Joomla 1.6.3 ve 1.6.4 sürümlerden güncelleme ile ilgili sorunu da çözme amacını taşıyor. Joomla 2.5 sürümüne adım adım yaklaştığımız bu dönemde malumdur ki joomla güncelleme ayrı bir önem arz ediyor. Joomla! 1.7.2 sürümü aynı zamanda toplu işlem özelliğini de biraz genişletmiş olarak geliyor. Eski sürümünüzü bir an evvel Joomla Türkçe son sürüm olan Joomla 1.7.2 tr-TR Türkçe ile yükseltmenizi öneriyorum. Tam sürüm ve yükseltme paketlerini ekte bulabilirsiniz.

Joomla Güncelleme, Joomla Sürüm Yükseltme

Joomla güncellemek artık çok kolay. Hali hazırda bir Joomla 1.7 kullanıcısı iseniz, yönetim merkezinizde Eklentiler > Eklenti Yöneticisi > Güncelle sekmesinde son sürümün varlığı haber verilecek. Beliren sürümü seçip Güncelle demeniz yeterli. Ayrıca olası sorunlarda ya da farklı yükseltme yöntemlerini bilmek için aşağıdaki yükseltme açıklamaları olan bağlantılara bakabilirsiniz. Daha eski bir sürüme sahip Joomla kullanıcısı iseniz, örneğin 1.6.3 ve sonrası sürümlerde aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Joomla Sürüm Güncelleme – Joomla 1.6’dan Joomla 1.7’ye Sorunsuz Güncelleme

Joomla Sürüm Yükseltme – Joomla 1.6 Kullanıcıları için 5 Farklı Yükseltme Şekli

Joomla 1.5 ve 1.6’dan Göç Yükseltme

Joomla 1.6.2 ve önceki Joomla sürümlerine sahip kullanıcılar için yükseltme otomatik olarak gerçekleşmiyor. Joomla 1.5 ve 1.6.3’e kadar olan sürümlerde jUpgrade bileşeni kullanılabilir. Bu konuda benden veya başka bir Joomla Uzmanından profesyonel destek de alabilirsiniz.

Joomla İndir – Joomla 1.7.2 Türkçe

Joomla İndirmek ve Son Sürümleri Takip Etmek İçin Joomla Portalı

Joomla 1.7.2 tr-TR Türkçe Tam Sürüm .ZIP 7,05 MB

Joomla 1.7.2 tr-TR Türkçe Tam Sürüm .TAR.GZ 4,95 MB

Joomla 1.7.1 için Joomla 1.7.2 Sürüm Yükseltme Yaması

Joomla 1.7.2 ve önceki sürümler için tr-TR Türkçe Dil Kurulumu

Tüm Sürümler İçin JoomlaCode Türkçe Joomla Projesi

Hayırlı olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın