PAYLAŞ
Ücretsiz Joomla 3.0 Responsive Temalar - 1
(Son Güncelleme: 21 Şubat 2014)

Joomla! 3.0 temaları, önceki temalara göre geneli daha teknollojik olan temalar. Yeni Joomla 3.0 temaları hem css3, hem html5, hem js kütüphanelerinin çok iyi ve optimize kullanıldığı bu temalar. Bu temalarda genelde çok iyi düzenlemeler de yapılabiliyor.

Joomla! 3.0 temaları, önceki temalara göre geneli daha teknollojik olan temalar. Yeni Joomla 3.0 temaları hem css3, hem html5, hem js kütüphanelerinin çok iyi ve optimize kullanıldığı bu temalar. Bu temalarda genelde çok iyi düzenlemeler de yapılabiliyor. Yazımda birkaç tane Joomla! 3.0 için Responsive Tema paylaşıyorum. Hepsi hemen indirilip kurularak denenebilir. Bir kısmının ücretli sürümleri de bulunuyor, inceleyip tercih etmek size kalmış.

Avatar Nine Flat Joomla 3 Responsive Template

AT (Avatar) Nine Flat Joomla 3.0 Responsive Tema

Joomavatar tarafından Avatar Framework üzerinde gelişilen Nine Flat Joomla 3.0 teması son derece güzel özelliklere sahip, K2 destekleyen, css3 ile bezenmiş Business Template sınıfında bir tema. Temanın ücretli olan 2 ayrı paketi de bulunuyor. Ücretli paketlerde bazı ilave özelliklerle gelen temayı beğenerek kullanacağınızı, müşterilerinizin de beğeneceğini düşünüyorum.

AT Nine Flat Demo AT Nine Flat Free İndir

 

 

Baryonic Joomla 3.0 Responsive Template

Baryonic Joomla 3.0 Responsive Tema

Değişik bir tema bu Baryonic. Bazı Ajax ile desteklenmiş özellikler sunan, tarz olarak özel diyebileceğim bir tema. Benim tarzım olmasa da “değişik” bulduğum için paylaşmak istedim özellikle. Crosstec tarafından üretilen bu Responsive Joomla Tema tema bir ücretsiz, bir de ücretli sürüme sahip. Ücretli sürümü 25 USD karşılığında alabilir ya da 59 USD karşılığında tema kulübüne üye olabilirsiniz.

Baryonic Demo Baryonic Free İndir

 

 

School Joomla 3 Responsive Template

School Joomla 3.0 Responsive Tema

İşte güzel bir okul teması. Aslında belki ilkokul veya kreşlere hitap edecek kadar renkli ve canlı bir tema. Üstelik son derece kolay kullanımlı bu tema, Eğitim Temaları (Education Tepmlates) kategorisinde yer alacak iyi bir Joomla 3.0 teması. Resposive olarak tasarlanmış Shool teması, masaüstündeki tema dizininizde yer alması gereken bir Joomla Okul Teması.

School Tema Demo School Tema Free İndir

 

 

Appstore Modern Joomla 3 Responsive Template

AppStore Modern Joomla 3.0 Responsive Template

Grafikte sadeliği sevenler için, güzel düzenlenmiş ve yeni düzenlemelere açık bir responsive tema AppStore. Joomla 3.x serisi için temiz bir Şirket Teması arıyorsanız Business Template sınıfındaki bu tema Responsive tasarım özelliği ile ihtiyacınızı karşılayacaktır sanıyorum. Tema Ücretsiz bir Joomla 3.0 Responsive Tema.

AppStore Modern Demo AppStore Modern Free İndir

 

JV Framework Joomla 3.0 Responsive Template Framework

JV Framework Joomla 3.0 Responsive Tema Frameworkü SAF TEMASI

Bu yazıdaki son temayı bir framework varsayılanı ile tamamlayalım. Joomlavi tarafından kodlanan JV Framework üzerindeki standart sürüm olarak gelen tema, amatörler tarafından yepyeni temalar tasarlanması için ideal bir yapıya sahip. JV Framework 3.0‘ın bu saf teması birden fazla menü sistemi, css3 ve html5 özelliklerini barındırıyor. Bu temayı düzenleyerek kendinize yüzlerce ücretsiz Joomla 3 responsive teması hazırlayabilirsiniz.

JV Framework 3.0 Demo JV Framework 3.0 Free İndir

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın