PAYLAŞ
(Son Güncelleme: 18 Şubat 2017)

Efsane komutan Osman PAMUKOĞLU’nun Hak ve Eşitlik hareketinde hareketlenme var. Partileşmenin kısa sürede tamamlanması ve HEPAR’ın (Hak ve Eşitlik Partisi) Türk siyasi hayatına girmesi bekleniyor.

Millî Eğitim müfredatı konu ve kapsamının “çağdaş çizgiye göre” sil baştan hazırlanacağı, söz-yazı-fikir özgürlüğünde sınır olmayacağı, bölücüler ve teokratik devlet peşinde koşanların önünün kesileceği, ulusal kaynakların kullanımında sosyal güvenlik, eğitim ve sağlığa öncelik verileceği, ordunun direkt veya dolaylı hayatı boyunca siyasetten uzak tutulacağı, yarınlar için ehemmiyetin toprak, su, orman zenginliklerinin olduğu, selamün aleyküm diyen ile merhaba diyenin aynı evlatlar olduğu, kamu ve yerel yönetimlerdeki her türlü saltanat ve lüks yaşama son verileceği dikkat çken maddeler olarak gözüküyor.

Cumhuriyetin gözü pek muhafızlara ihtiyaç duyduğunu savunan, aşırı derecede dayanıklı vatanperver ve savaşçı insanlara Türkiye’nin ihtiyacı olduğunu düşünen bu hareket hakkında Osman PAMUKOĞLU’nun resmî sitesi olan osmanpamukoglu.com.tr adresinden daha detaylı bilgi alınabilir.

Hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmiyor. Komutanım bu siyaset de nereden çıktı…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın