Ana sayfa Joomla Yöneticisi

Joomla Yöneticisi

Joomla YöneticisiJoomla Yöneticisi taleplerinizi karşılamak üzere seneler evvel oluşturulan bu sayfa, artık sizleri daha farklı bir şekilde karşılayacak.

Joomla Yöneticisi

2007 senesinde başladığımız Joomla kullanımına dair dersler, kurslar ve videolar ile bugüne kadar pek çok kimsenin Joomla Yönetmesine vesile olduk. Bir web sitesine sahip olmak kadar onu yönetmenin de mümkün olduğunu Joomla ile gösterdik. Yüzlerce resimlii videolu ve metin tabanlı dersler hazırladık.

Joomla Yönetimi meselesinin kolaylaşmasına vesile olduğumuzu düşündüğüm bu fîsebîlillâh çalışmalar ile tabii piyasa tanınırlığımız oluştu ve böylece ticari açıdan da çok faydalandığımızı söylemem gerekir. Anlatımı dakikalar süren çalışmalara bakmak yerine bizde o ameliyeyi bir ücret karşılığında talep edenlerle de senelerce çalıştık. Joomla!’nın bu şekilde “çok ekmeğini yedik” diyebiliriz. Tabii ki Rezzâk olan Mevlâ Te’âlâ, bu sebepler âleminde her şeyi bir vesile ile ulaştırmakta, rızkı da çeşitli vesilelerle bizlere dağıtmaktadır. Elhamdülillâh, talep edilen işleri seçerek, bu rızkımızı da helalinden aldığımızı düşünüyorum.

2015 sene başında çalışma şeklinde gittiğim değişiklikler çerçevesinde, artık yalnızca dönemsel anlaşmalar ile çalışma yapmaktayım. Ancak 6 ay, 12 ay, 24 ay gibi belirli dönemler boyunca teknik yönetim veya danışmanlık hizmeti almak stediğinizde benimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece Joomla Yönetim hizmetini de alabilirsiniz. Herhengi bir hizmeti, danışmanlık hizmeti olmaksızın vermemekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın