Ana sayfa Hakkımda

Hakkımda

Aytuğ Halil AKAR Kimdir?

ب ح ص س

A. Halil AKAR

Tam ismim Aytuğ Halil Akar. 1974 doğumluyum, Karşıyakalıyım. 7 yaşından bu yana iş hayatındayım.

2005 yılında önce Mambo’yla, ardından Joomla! ile tanıştım. Joomla Partnerliğinde Türkçe çevirileri dışında Joomla kullanım kılavuzu ayarında kaynak anlatımlar ve kod yapısı üzerinde bazı izahatlar ile anıldım. 2008’de ilk Türkçe Joomla Kitabı, 2012’de Joomla Derneği kuruluşu, ayrıca 3’ü ülke çapında Joomla!DAYs olmak üzere onlarca Joomla Günü Buluşmaları ile tanındım.

HTML, CSS, PHP biliyor, Android Geliştirmeye ilgi duyuyorum. FileMaker ile uygulama geliştiriyor, Joomla ve WordPress ile web projeleri hazırlıyorum. Ayrıca alan adı ticareti ile de bir miktar ilgileniyorum.

Android Studio, Adobe Premier ve After Effects, ses düzenleme ve montaj programları ve kod tarafında da Atom ile çalışmayı seviyorum. Amazon’da e-ticaret, mikro ihracat alanlarında ufak tefek meşguliyetim var.

İDDEF (İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu), İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı ve İsmailağa Derneğinde çeşitli pozisyonlarda 12 seneden fazla vazife yaptım. İş geçmişime dair detayları Linkedin profilimden görüntüleyebilirsiniz.

Evli, baba, mutasavvıf ve ilim talebesiyim. Mâziyi 1 asra, istikbâli dünyaya hapsetmeyen anlayışta, benlikten geçip Allâh’a giden yolda son nefese kadar ilerlemeyi hedefliyorum.

E-posta Gönder: aytugakar @ gmail com

Bağlan: Linkedin | Twitter | Facebook | Instagram | Youtube

> Beni Google’da Arayın <

2 YORUMLAR

  1. r10 forumundan gördüm sizi bir domainle alakalı görüşmek istemiştim taaa buraya kadar geldim.
    karşımda ehli sünnet bir abimizi görünce nedense hem şaşırdım hemde sevindim.
    Allah c.c. gönlünüze göre versin, Allah’ a emanet olun inşallah. “R10 @Dora”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu ekleyin
Buraya adınızı yazın